najdete nás na facebooku
Úvodem o naší škole...


Změna v objednávání výuky a rušení rezervací!!! Pro objednávky od 2.2.2017 jsme posílili elektronický rezervační systém, který začne fungovat 23.1.2017. K objednání prosím přednostně využijte tento systém nebo osobní objednání v kanceláři. Rušení rezervací provádějte formou sms na tel.778 138 708, a to co nejdříve (nejpozději 1 hodinu před začátkem výuky). Do zprávy prosím uveďte datum, čas, jméno a příjmení klienta. Podrobnější informace najdete v provozním řádu školy. Děkujeme.

Lyžařská škola Na Martě Deštné v Orlických horách

Lyžařská škola byla založena v roce 1991 v jednom z největších lyžařských středisek Orlických hor. Našim klientům nabízíme služby v oblasti výuky lyžování a snowboardingu, půjčování lyžařského a snowboardového vybavení a prodej sportovního oblečení. Nově také nabízíme výuku telemarku, snowboardového freestylu nebo dětský klub s animačním programem, který je přizpůsoben lyžařským dovednostem dětí ve skupině. Areál školy je vybaven provazovými vleky, cvičným hřištěm pro lyžaře začátečníky - Yettiho hřiště s pojízdným pásem SUNKID, kolotočem, překážkami a dětským koutkem ve tvaru iglú. Kvalitu námi poskytovaných služeb dokazuje zejména spokojenost vás, našich klientů, s našimi instruktory (výsledky + diplomy).

Zimní sezona 2016/2017:

 • Samorozcvičování v iglú – před výukou se s dětmi rozcvičte sami. Ušetříte tak čas určený pro výuku!!! K rozcvičce využijte náše iglú s 5 rozcvičovacími stanovišti v podobě sněhuláků.
 • Systém zaznamenávání dosažené úrovně lyžařských dovedností - APU kartička, kterou znáte již z minulé zimní sezony, bude letos sloužit i k předávání informací mezi instruktory o bezpečně zvládnutém cviku, příp.dosaženém metodickém stupni (platí pouze pro lyžaře). APU kartičku předejte prosím svému instruktorovi před výukou.
 • Možnost elektronického poptávání hodinv provozních pravidlech a rezervacích [klikněte zde] najdete nově vytvořený elektronický systém objednávek k vyjádření vašeho předběžného zájmu o výuku. Systém je vhodný v případě, že se chcete objednat alespoň 7dnů předem (objednávky v něm jsou omezené počtem instruktorů). Můžete také využít telefonickou rezervaci.
 • Dětský koutek v iglú

  Kontakt

  Lyžařská škola na Martě
  Deštné v Orlických horách


  Telefon do kanceláře školy: +420 494 663 385

  E-mail: skiskola@sportprofi.cz
 
©2008
provozovatel školy: DAK Služby s.r.o., +420 492 601 385